Copywriting - pisanie tekstów

Przykłady tekstów

Teksty promocyjne do folderów i ulotek, hasła reklamowe, unikalne teksty na strony internetowe, SEO copywritng; mailingi, newslettery, e-biuletyny; artykuły do gazet i czasopism; informacje prasowe; korekta i redagowanie tekstów...

Więcej

Copywriter prawdziwy, czyli moi klienci o mnie

Decyzja o skorzystaniu z usług copywritera była strzałem w dziesiątkę. Skuteczne i ciekawe teksty, zawierające słowa kluczowe wyraźnie wpłynęły na umocnienie pozycji moich stron internetowych w wyszukiwarkach. Bardzo mnie cieszy fakt, że nowi klienci chętnie korzystają z informacji zamieszczonych na moich stronach internetowych i zaglądają do poszczególnych zakładek. Gdybym kiedykolwiek ponownie potrzebował pomocy profesjonalnego copywritera, nie zawaham się z niej skorzystać. To był naprawdę dobry wybór.

Jerzy Osmałek
Właściciel firmy Jartrans Transport, www.lawetazanglii.pl


---

Jestem bardzo zadowolona z wyników pracy pani Sylwii; rzetelne i uczciwe podejście oraz terminowość, którą śmiało można ocenić na szóstkę. Teksty są spójne, zgrabne, nowe, świeże, a przede wszystkim - skrojone na miarę i trafne. Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam wszystkim skuteczne-teksty.pl.

Monika Raztawicka
Właściciel firmy Nju Creation Sp. z o.o., www.donicestalowe.pl